+90 332 346 06 10 info@aselkon.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

ASELKON ; Vinç İmalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle sektördeki faaliyetine 2006 yılında başlamıştır. Yüksek tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Üretim ve Pazarlamasını yaptığımız Viçler Arasında;


10 -15 Tonluk gemi vinci, 20 - 30 Tonluk gemi vinci, 40 - 45 Tonluk gemi vinci, 60 - 75 Tonluk gemi vinci, 85 - 90 Tonluk gemi vinci, 105 - 120 Tonluk gemi vinci, 140 - 250 Tonluk gemi vinci, Yana katlanır vinçler, Long Tipi Vinçler, Tam Katlanır Vinçleri Teleskobik Vinçler, Demiryolu vinci ile diğer vinçler yer almaktadır.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.HEMEN ARA